Wyszukiwarka

Producenci

Wybierz Format Wykładziny

Wykładziny dywanowe

 

    

 

    

    

 

 

    

 

 

    

 

Wykładziny Dywanowe w Płytkach - Modułowe 50 x 50 cm

Płytki dywanowe to element wykładziny wykonanej na specjalnym podkładzie bitumicznym składającym się z kilku warstw o wymiarach 50cm x 50cm. Wykładziny dywanowe w płytkach charakteryzują się wysoką wytrzymałością, pochłanianiem dziwięków oraz możliwością tworzenia różnych wzorów. Wykładziny w płytkach szczególnie polecane są do pomieszczeń o wysokim natężeniu ruchu takich jak biura, restauracje, hotele, obiekty handlowe itp. Dodatkową zaletą płytek jest łatwa wymiana poszczególnych elementów w momencie zabrudzenia. 

Montaż wykładziny w płytkach różni się od tradycyjnej instalacji wykładzin. Można układać je bez kleju lub na specjalnym płynie antypoślizgowym. 

Zalety płytek dywanowych:

- szybszy i łatwiejszy montaż

- możliwość tworzenia niestandardowych wzorów

- małe odpady w porównaniu z rolką

- możliwość wymiany poszczególnych elementów wykładziny

 

 

Zaprojektujemy podłogę w Twoim biurze:

Zdaża się, że inwestor nie zawsze ma pomysł jak stworzyć nową aranżację podłogi w biurze. Zazwyczaj przy budowie nowego budynku biurowego architekt zaprojektował już wszystko łącznie z wykładzinami.

A co w momencie kiedy po kilku latach trzeba wymienić jedynie wykładzinę? Wtedy pojawia się pytanie jak to zrobić. Można na własną ręke szukać projektanta, który to zrobi. Ale co z wykładziną? Gdzie szukać i jaką wybrać a co najważniejsze jak profesjonalnie wykonać instalację wykładziny.

Na podstawie naszych doświadczeń stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwoli inwestorowi na szybką kompleksową obsługę począwszy od wyboru wykładziny, projektu wybranego produkt oraz profesjonalnego montażu.

Na początek wystarczy spotkanie z naszym doradcą oraz zwymiarowany projekt biura na podstawie, którego nasz projektant przygotuje trzy propozycje aranżacji podłogi. Następnie inwestor narzuca swoje spostrzeżenia dotyczące projektu, proponuje zmiany bądź akceptuje jedną z trzech wersji. 

Kolejnym etepam jest sporządzony przez nas kosztorys zakupu oraz instalacji wykładziny. Cały proces projektu i wyboru wykładziny jesteśmy w stanie zamknąć w ciągu jednego tygodnia.

 

Poniżej dwie wybrane realizacje:

 

Projekt dla firmy Mippe sp. z o.o - Wykładzina Millennium Modulyss

 

Zdjęcia z realizacji:

                        

 

                

 

 

Projekt dla JANDA sp. z o.o. - Wykładzina Black& Modulyss

 

Zdjęcia z realizacji:

                        

 

                        

 

 

 

 

Wizualizacje wykładzin dywanowych w płytkach

 

               

 

               

 

               

 

               

 

               

 

               

 

               

 

               

 

               

 

               autor, 2016-01-22