Wyszukiwarka

Producenci

Wybierz Format Wykładziny

Wykładziny dywanowe

 

    

 

    

    

 

 

    

 

 

    

 

Wykładziny do hotelu

Hotel to miejsce wypoczynku i rekreacji dlatego ważnym czynnikiem jest wybór wykończenia podłogi. Wykładziny hotelowe powinny dawać poczucie komfortu i wyciszenia pomieszczeń. Przy wyborze należy zastanowić się nad kilkoma czynnikami wpływającymi na użytkowanie takimi jak skład wykładziny, gramatura czy klasa użytkowa. Najbardziej popularnym włóknem wykorzystywanym w produkcji wykładziny do hotelu jest poliamid i wełna. Drugi ważny czynnik to gramatura. Wysoka gramatura wykładziny przekłada się na jej trwałość i użytkowanie. Kolejna sprawa to klasa użytkowa. Rozróżniamy trzy klasy: 31, 32 ,33. W pokojach hotelowych możemy zastosować wykładziny o niższej klasie natomiast w ciągach komunikacyjnych, restauracjach czy na schodach wyższą.

Oferujemy Państwu wykładziny hotelowe spełniające wszystkie dyrektywy oraz posiadające niezbędne atesty i certyfikaty. Wód bogatego asortymentu znajdują się modele w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu łatwo dostosują je Państwo do całości wnętrza. Każda wykładzina hotelowa wyprodukowana jest z najwyższej jakości materiałów, trwałych i odpornych na zabrudzenia i zniszczenia. Zapewnia to długotrwałe użytkowanie przez wiele lat.

Zapraszam do przejrzenia naszej pełnej oferty. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wykładzin bądź doradztwa prosimy o kontakt.

Pokaż:
12 24 36