Wyszukiwarka

Producenci

Wybierz Format Wykładziny

Wykładziny dywanowe

 

    

 

    

    

 

 

    

 

 

    

 

Wykładziny w płytkach 50 x 50

Płytki dywanowe to element wykładziny wykonanej na specjalnym podkładzie bitumicznym składającym się z kilku warstw o wymiarach 50cm x 50cm. Wykładziny dywanowe w płytkach charakteryzują się wysoką wytrzymałością, pochłanianiem dźwięku oraz możliwością tworzenia różnych wzorów. Wykładziny w płytkach szczególnie polecane są do pomieszczeń o wysokim natężeniu ruchu takich jak biura, restauracje, hotele, obiekty handlowe itp. Dodatkową zaletą płytek jest łatwa wymiana poszczególnych elementów w momencie zabrudzenia.

Wykładziny w płytkach różni się od tradycyjnej instalacji wykładzin. Można układać je bez kleju lub na specjalnym płynie antypoślizgowym.

Zalety płytek dywanowych:

- szybszy i łatwiejszy montaż
- możliwość tworzenia niestandardowych wzorów
- małe odpady w porównaniu z rolką
- możliwość wymiany poszczególnych elementów wykładziny
- solidne i mocne podłoże PCV lub bitumiczne
- do 15 lat gwarancji
- wysoka jakość i trwałość wykładziny w płytce

W naszej ofercie znajdą Państwo trwałe, odporne i eleganckie płytki dywanowe w różnych wzorach i pełnej gamie barw. Stworzyliśmy nowoczesne kolekcje, które mają zachwycać zarówno pod względem estetycznym oraz funkcjonalnym. Wykładziny dywanowe w płytkach zabezpieczone są specjalną powłoką poliamidową, która zapewnia 100% ochronę przed zabrudzeniami. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej pełnej oferty!


Zamów bezpłatny pomiar i wycenę.

 

Pokaż:
12 24 36