Wyszukiwarka

Producenci

Wybierz Format Wykładziny

Wykładziny dywanowe

 

    

 

    

    

 

 

    

 

 

    

 

Wykładziny do biura

Wykładziny do biura

Ważnym czynnikiem przy wyborze wykładziny do biura jest jej wytrzymałość na ścieranie i ugniatanie. Dlatego przed zakupem należy sprawdzić parametry wykładziny oraz z jakiego tworzywa została wykonana. Podstawowym parametrem wykładziny jest jej gramatura oraz jakie włókno zastosowano w procesie produkcji. Im wyższa gramatura wykładziny tym jest ona bardziej wytrzymała w trakcie użytkowania co przekłada się na jej trwałość. Drugim ważnym czynnikiem jest jej skład czyli włókno polipropylenowe czy poliamidowe. Poliamid jest tworzywem sztucznym bardziej odpornym na zabrudzenia i ugniatanie i najczęściej stosowanym w wykładzinach obiektowych.

Wykładziny biurowe możemy stosować w rolkach lub w płytkach. Wykładziny w rolkach wystepują w szerokości 4m lub 5m natomiast wykładziny w płytkach produkowane są w formacie 50 cm x 50 cm i 60 cm x 60 cm. Wykładziny w roce wykonane są na podładzie z juty bądź filcu a wykładziny w płytkach na podkładzie bitumicznym. Coraz częście klienci wybierają płytki dywanowe ze względu na wyższą wytrzymałość, łatwiejszy montaż wykładziny oraz dużo mniejszy odpad w porównaniu z wykładzinę z rolki.

Dla naszych klientów zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa przy wyborze wykładziny aż do końcowego etapu czyli jej montażu. Zapraszamy do współpracy.

 

Wybierz formę wykładziny jakiej poszukujesz:
 

Wykładziny w płytkach
 
Wykładziny w rolkach
 
Wykładziny w płytkach


Zamów bezpłatny pomiar i wycenę.
 
Pokaż:
12 24 36