Wyszukiwarka

Producenci

Wybierz Format Wykładziny

Wykładziny dywanowe

 

    

 

    

    

 

 

    

 

 

    

 

O Firmie

Witamy na stronie iWykładziny.pl

Nasza firma od 10 lat zajmuje się sprzedażą i instalacją wykładzin podłogowych w biurach, hotelach, instytucjach publicznych itp. W ciągu tych lat zdobliśmy szeroką wiedzę na temat wykładzin obiektowych dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace związane z wykładzinami. Podstawą naszego działania jest profesjonalna obsługa klientów poprzez doradztwo przy wyborze wykładziny, sprzedaż oraz profesjonalny montaż. 

Wykładziny obiektowe przez nas oferowane pochodzą z całej Europy i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty potrzebne w użytkowaniu komercyjnym. Polecamy wykładziny takich producentów jak Balsan, Modulyss, Associated Weavers, Sit-In, Balta, Itc czy Design Flooring.

Dodatkowo na magazynie w Warszawie posiadamy kolekcję wykładzin w płytkach i w rolkach dostępnych " od ręki" dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby klientów.

Obsługujemy klientów nie tylko z Warszawy ale z takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Radom, Łódź, Katowice czy Białystok.

Jeśli są Państwo zainteresowani wymianą wykładziny w swoim biurze prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. 

 

Biuro gówne / Showroom

05-090 Raszyn k/ Warszawy

Aleja Krakowska 35 A ( pod kładką dla pieszych )

 

Pomiar, doradztwo i sprzedaż

tel: 519 849 844

e-mail: [email protected]

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 17.00

 

 

Lista produktów

Wykładziny dywanowe w rolkach VOLUNTEER
Wykładziny dywanowe w rolkach VOLUNTEER
Ekonomiczna wykładzina dywanowa posiadająca klasę trudnopalności C-fls1. Wykładzina przeznaczona do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu. Występuje w szerokości 4 i 5 m. Podana cena dotyczy ilości w pełnych rolkach ( 120 m2). Produkt dostępny w magazynie.
28,00 PLN netto
Wykładziny igłowane MERLIN VEBE
Wykładziny igłowane MERLIN VEBE
Merlin to igłowana wykładzina w rolce, która ma zastosowanie w wielu pomieszczeniach obiektowych takich jak powierzchnie handlowe, biurowe, restauracje itp. Charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i ugniatanie. Wykładzina Merlin posiada wszystkie atesty dopuszczające do użytkowania na powierzchniach komercyjnych i jest dostępna Od Ręki.
30,00 PLN netto
Wykładziny dywanowe w rolkach GRANIT Lano
Wykładziny dywanowe w rolkach GRANIT Lano
Granit to pętelkowa wykładzina dywanowa w rolce wykonana z poliamidu i klasie użytkowej 33. Wykładzina przeznaczona do pomieszczeń o wysokim natężeniu ruchu. Podana cena dotyczy zakupu pełnych rolek. W przypadku zamówień kuponowych dopłata 20%.
39,99 PLN netto
Nowość
Wykładziny dywanowe w płytkach DIVA
Wykładziny dywanowe w płytkach DIVA
Ekonomiczna wykładzina dywanowa w formacie 50 x 50 cm z zastosowanie do obiektów biurowych o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina wykonana jest na mocnym spodzie bitumiczny, który zapewnia jej trwałość. 
43,00 PLN netto
Wykładziny dywanowe w rolkach APOLLO SDE New
Wykładziny dywanowe w rolkach APOLLO SDE New
Wykładzina dywanowa o strukturze welurowej wykonana z włókna poliamidowego i klasie użytkowej 32 doskonale sprawdza się w pomieszczeniach takich jak biura, hotele, restauracje czy pensjonaty.
44,90 PLN netto
Wykładziny dywanowe w rolkach CHAMBORD
Wykładziny dywanowe w rolkach CHAMBORD
Welurowa wykładzina dywanowa w rolce o gramaturze runa 630 g/m2 i klasie użytkowej 32 doskonale sprawdzi się w pokojach biurowych, hotelowych, recepcji czy gabinecie prezesa.
47,90 PLN netto
Wykładziny dywanowe w płytkach PRIMA
Wykładziny dywanowe w płytkach PRIMA
Wykładzina dywanowa w płytce o strukturze igłowanej i gramaturze runa 900 g/m2 przystosowana do pomieszczeń biurowych. Prima doskonale sprawdzi się na korytarzach, salach konferencyjnych czy recepcji.
47,90 PLN netto
Wykładziny dywanowe w rolkach RIVOLI
Wykładziny dywanowe w rolkach RIVOLI
Obiektowa wykładzina dywanowa w rolce wykonana z włókna poliamidowego i klasie użytkowej 33. Wysoka gramatura 660 g/m2 i struktura zapewni długotrwałe użytkowanie. Wykładzina przeznaczona do biura, hotelu, restauracji.
49,90 PLN netto
Wykładziny dywanowe w płytkach ZENIT
Wykładziny dywanowe w płytkach ZENIT
Linearna płytka dywanowa o wymiarach 50 x 50 cm o strukturze pętelkowej przystosowana do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina wykonana na spodzie bitumicznym, który zapewni doskonałe użytkowanie na długi czas.
51,50 PLN netto
Wykładziny dywanowe w płytkach ENERGY
Wykładziny dywanowe w płytkach ENERGY
Elegancka linearna płytka dywanowa na spodzie bitumicznym o gramaturze runa 550 g/m2. Wykładzina nada elegancki i nowczesny wygląd pomieszczeniu.
51,50 PLN netto
Wykładziny dywanowe w rolkach QUARTZ NEW ITC
Wykładziny dywanowe w rolkach QUARTZ NEW ITC
Wykładzina dywanowa w rolce Quartz ma zastosowanie w obiektach biurowych. Występuję w szerokości 4 i 5 m. Posiada atesty na trudnopalność, meble na kółkach oraz klasę użytkową 32. Wykładzina polecana do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu.
59,00 PLN netto
Panele winylowe PALIO CLASSIC
Panele winylowe PALIO CLASSIC
Wykładzina winylowa w formie panela o wymiarach 1219,2 mm x 177,8 mm x 2,0 mm przeznaczona do pomieszczeń komercyjnych i domowych. Panel posiada klasę ścieralności T oraz gwarancję na użytkowanie obiektowe 10 lat i domowe 30 lat. Wykładzina występuje w 10 kolorach na zamówienie dostępnych w ciągu 10 dni.
Pokaż:
12 24 36