Wyszukiwarka

Producenci

Wybierz Format Wykładziny

Wykładziny dywanowe

 

    

 

    

    

 

 

    

 

 

    

 

Wykładziny do obiektów handlowych

 

 

 

Nowość

Płyty PVC Fortelock to wzajemnie połaczone elementy o wymiarach 51 x 51cm w 100% wykonane z PCV. Podłoga fortelock charakteryzuję się łatwą instalacją i wymaga tylko gumowego młotka i noża. Dodatkowo w większości przypadków nie wymagana jest naprawa podłoża. 

Płyty fortelock zapewniają odporowadzanie wilgoci i wody co jest idealnym zastosowanie w pomieszczeniach wilgotnych. Mają szerokie zastosowanie w takich pomieszczeniach jak magazyny, podłogi w garażach, pralniach, w sklepach czy na siłowni lub fitness.

Posadzka fortelock bardzo dobrze tłumi wibracje, dźwięki oraz pełni funkcję izolatora cieplnego. Dlatego użytkowanie płyt fortelock jest dużo bardziej przyjemne niż na betonie czy płytkach ceramicznych.

Dzięki wysokiej grubości 7mm są bardzo odporne na obciążenia, udeżenia jak i również na różego rodzaju chemikalia. Dodatkową zaletą jest demontaż i przeniesienie tych samych płyt w inne miejsce.

Gwarancja jaką daje producent to 12 lat. Przewidywana żywotność płyt forte lock pod warunkiem właściwej konserwacji to 25 lat. 

 

Kolory płytek:

                              

                    

 

Galeria:

                  

 

                  

 

                  

 

 

Pokaż:
12 24 36