Wyszukiwarka

Producenci

Wybierz Format Wykładziny

Wykładziny dywanowe

 

    

 

    

    

 

 

    

 

 

    

 

Panele, Podłogi Winylowe LVT Design Flooring

Podłogi winylowe LVT to nowoczesne wykładziny PVC wielowarstwowe wyglądem przypominające podłogi drewniane lub kamienne. Występują w formie płytki lub tradycyjnego panela, składają się z pięciu warstw, dzięki czemu są dużo bardziej odporne niż ich tradycyjne odpowiednik. Dzięki swojej budowie są wyjątkowo trwałe, łatwe w czyszczeniu, odporne na zabrudzenie, ścieranie i zachlapania oraz nadają wnętrzu elegancki i nowoczesny wygląd. Oferujemy nowoczesne panele winylowe o wysokiej klasie ścieralności T oraz antypoślizgowe. Znakomicie sprawdzą się w mieszkaniach oraz lokalach użytkowych, nawet w tych, w których występuje ogrzewanie podłogowe. Ma to związek z wysoką przepuszczalnością termiczną. Wszystkie modele projektowane są w sposób, aby zagwarantować praktyczne i przyjemne użytkowanie oraz podkreślić wyjątkowy charakter każdego wnętrza. Zaprojektowane, by spełniać najwyższe wymagania użytkowników. Wyjątkowo estetyczne, eleganckie i maksymalnie podnoszące komfort codziennego użytkowania. Przygotowaliśmy dla Państwa kilka najbardziej popularnych kolekcji zróżnicowanych pod względem odcieni oraz struktury. Oferujemy produkty renomowanych marek, które zapewniają najwyższą jakość i długoletnie użytkowanie nowoczesnej podłogi winylowej. Każda wykładzina winylowa jest elastyczna, idealnie sprawdzi się jako wykończenie podłogi do łazienki, kuchni, sypialni, biur oraz innych lokali użytku publicznego.

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od pomiaru powierzchni, sprawdzenia podłoża, doradztwa, aż po etap końcowy, czyli układanie wykładziny PVC. Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta atrakcyjna cena i wieloletnie doświadczenie w branży.

Pełna oferta wykładzin z winylu do obejrzenia w naszym biurze handlowym bądź u klienta po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Pokaż:
12 24 36